obrady Jury III Triennale Malarstwa ANIMALIS
powrót
powrot.gif (804 bytes)
22 marzec r.
III Triennale Malarstwa ANIMALIS

pod patronatem honorowym:
Wojewody Śląskiego
Prezydenta Miasta Chorzów

pod patronatem medialnym:
TVP Katowice
Polskie Radio Katowice
ARTTAK
Art&Business
Poland Art
Artysta i Sztuka
Zielona Liga
Chorzowianin
ComTV.pl-Telewizja Interaktywna

we współpracy ze
Związkiem Polskich Artystów Plastyków
Stowarzyszeniem Chorzowskich Artystów Plastyków SChAP
Stowarzyszeniem Wspierania Twórczości i Rozwoju AKME
Śląskim Ogrodem Zoologicznym
Fundacją Zielonej Ligi
KOMUNIKAT z dn. 24 marca 2014 r.

Jury III Triennale Malarstwa ANIMALIS 2014w składzie
Krzysztof Cichoń, Maciej Mazurek, Piotr Naliwajko, Tomasz Mueller, Aleksandra Rej podczas obrad 22 marca 2014 r. spośród nadesłanych 114 oryginałów obrazów zakwalifikowanych do II etapu konkursu wybrało do wystawy pokonkursowej 73 obrazy 60 autorów.
Poniżej lista obrazów zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej.
Autorom gratulujemy. Wszystkie obrazy zamieszczone są na www.galeriamm.eu w zakładce konkursu.
Ogłoszenie laureatów nagród regulaminowych oraz pozaregulaminowych na wernisażu wystawy pokonkursowej 2 czerwca 2014 r. (poniedziałek) o godz. 17.00.
Wernisaż rozpocznie wykład dr Krzysztofa Cichonia "Obrazy sympatii. Zwierzęca ikonografia discordiae et concordiae."

Zapraszamy

spis obrazów zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej:

ANDREJKOW Arkadiusz "DYSPENZA"

BIELAK Tomasz "TROCHĘ JA, TROCHĘ TY"

BIELAK Tomasz "CZŁOWIEK I KOT"

BUJAK Anna "SIDŁA"

BUJAK Hubert "ŻÓŁTA MAŁPA"

BUJNOWSKA Aleksandra "GHOST BEAR"

CIOCH Dorota "CAPRA"

CIRUT Olaf "5:36 (DEADLINE)"

CYBULSKA Magdalena "WRÓBEL"

DUDEK Blanka "PRZEMIANY 1"

DUDEK Blanka "PRZEMIANY 3"

DYCZKOWSKI Maciej "COTY"

DZWONIK Urszula "GRY ULICZNE I"

DZWONIK Urszula "GRY ULICZNE II"

GADOWSKI Rafał "INDYK 1"

GADOWSKI Rafał "KROWA"

GŁOWACKI Janusz "PUDEŁKO ALTAMIRA"

GOŁOFIT Ewa "ŁASICZKA Z DAMĄ"

GORLAK Zbigniew "ZIELONY KWADRAT"

GORLAK Zbigniew "BIAŁY KOŃ"

GÓRNY Marek "VALORIS CZERWONA RYBA O ZABARWIENIU KINETYCZNYM"

HOFFMANN Magdalena "POKÓJ SAREN"

KIERMASZ Dorota "ZATRZYMANY W KADRZE"

KMIEĆ Przemysław "BARBARZYŃCA W OGRODZIE"

KMIEĆ Ziemowit "TAM GDZIE MIESZKAJĄ WĘŻE"

KNOPEK Adam "KAMELEON"

KOLDRYN MARON Maria "PRZYCZAJONY W BUSZU z cyklu TRAWY I KORZENIE"

KOPYTIUK - PLUTA Magdalena "BARANEK"

KRUCZKOWSKA-KRÓL Iwa "ZAWIROWANIE PUSTKI"

KUCHARSKI Tomasz "DAEMON TRINUS"

KUS Agata "I 'M SORRY BABE"

KWIATKOWSKI Marek "KILERÓW DWÓCH"

LISEK Kamil "EASY RIDER"

MACIUSZKIEWICZ Roman "RZEŹNIA NR 3"

MARUSZCZYK Adam "BAWÓŁ"

MILANIUK - MITRUK Angelika "MARTWA NATURA Z ZAZDROSNYMI KANARKAMI"

MIODUSZEWSKI Grzegorz "W POSZUKIWANIU PRZESTRZENI"

MIODUSZEWSKI Grzegorz "RODZINA"

MONSTFUR Łukasz GAWRON, Bartłomiej STYPKA "MOTOR OIL // 2"

NOWAK Krzysztof "KOTKI I KOCURY"

NOWAK Mateusz "MONDO CANE"

OSZEK Albert "KRZYK I"

OSZEK Albert "KRZYK II"

PACHA Damian "BLISKIE SPOTKANIA"

PAINTA Marcin "REGNUM ZOA"

PAINTA Marcin "UCZŁOWIECZENIE z cyklu Don't be a square"

PAPROTA Marcin "WYBÓR"

PAWLUĆ Wojciech Piotr "BEZ TYTUŁU"

PIELUCHA Daniel "STRUŚNIK"

PIERWOCHA Magdalena "KOTY"

PIÓRKO Marta "BEZ TYTUŁU"

PIÓRKO Marta "SIOSTRY"

PODLODOWSKI Jakub "NARCYZ"

PODUSZYŃSKA Anna "BEZ TYTUŁU ( KOGUCI KRÓL) z cyklu NYARNAM CÓRKA JEZIORA"

POPCZYK Barbara Helena "CICHYM LOTEM"

POSKIER Zdzisław "LEXUS NA CZATACH"

ROLNIAK Tomasz "SZABROWNIK"

SKRZYPEK Grzegorz "TRYPTYK BIAŁY CZĘŚĆ 1"

SŁOTA Paweł "ZAGUBIONY"

SMYRAK Dorota "KOT"

SUROWIEC-BUTRYM Ewa "DOKĄD ?"

SZCZĘŚNIAK Magdalena "CELEBRYTA"

SZCZĘŚNIAK Magdalena "OSTATNI SPACER ZAJĄCA"

WIECZOREK Alicja "SSAKI"

WIECZOREK Karol "KURA"

WIECZOREK Karol "BITWA POD GRUNWALDEM"

WOLSKI Tadeusz "SIELANKA"

WOLSKI Tadeusz "WYBIEG-FASHION"

WRONA Ewelina "WALKA TYTANÓW"

WRONA Ewelina "JENIFER"

ZAŁUSKI Maciej "ZWIERZEnie II"

ZWOLIŃSKA Katarzyna "SPACER"

ŻMUDZIŃSKI Zdzisław "KOLEŻANKA Z ALASKI"
Galeria otwarta pon.-pt. 10.00-18.00 oraz w sob. 10.00-14.00
8490